szkolenia negocjacyjne

SZKOLENIA NEGOCJACYJNE I SZKOLENIA Z MEDIACJI

Szkolenia negocjacyjne oraz szkolenia z mediacji nauczą Cię osiągać zamierzone cele, utrzymywać dobre relację z klientami i kontrahentami oraz zapobiegać konfliktom. Zdobyte podczas szkoleń umiejętności przydadzą Ci się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Dowiesz się, jak prowadzić efektywne rozmowy a także osiągać najlepsze wyniki i cele biznesowe.

Negocjacje i mediacje – co to takiego?

Negocjacje, jak podaje definicja to:

“dwustronny proces komunikowania się, którego celem jest osiągnięcie porozumienia, gdy przynajmniej jedna strona nie zgadza się z daną opinią lub z danym rozwiązaniem sytuacji.”

Negocjacje bardzo często łączą się ze sprzedażą i dochodzi do nich podczas procesu sprzedaży. Dobry sprzedawca potrafi umiejętnie negocjować oraz przekonywać klientów do dokonania zakupu. Prawdziwą sztuką jest nakłonić kogoś do kupna danego produktu czy usługi, którą w ogólne nie był zainteresowany. Negocjacje to praca na przekonaniach i potrzebach klienta, to znakomite umiejętności komunikacyjne, psychologiczne oraz społeczne.

Wyróżnić można negocjacje: zakupowe, handlowe oraz negocjacje w biznesie.

Mediacje, definiowane są jako:

“metoda rozwiązywania sporów, w której osoba trzecia pomaga stronom we wzajemnej komunikacji, określeniu interesów i kwestii do dyskusji oraz dojściu do wspólnie akceptowalnego konsensu.”

Konieczność stosowania mediacji, może okazać się przydatna podczas negocjacji i ogólnie pojętej sprzedaży.

Poznaj tematy szkoleń:

  • Negocjacje w biznesie
  • Negocjacje handlowe
  • Negocjacje zakupowe
  • Mediacje

POZNAJ NAJBLIŻSZE SZKOLENIA NEGOCJACYJNE:

Jeśli interesuje Cię tego typu szkolenie, wypełnij poniższy formularz i zamów rozmowę lub umów się na spotkanie. Przygotujemy indywidualną ofertę dopasowaną do potrzeb Twoich i Twojej organizacji oraz celów i efektów, jakie chcesz osiągnąć poprzez szkolenie.

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez firmę MTConsulting zgodnie z polityką prywatności strony.