Naszą główną grupą docelową są małe i średnie firmy.

Wszystkie firmy, które wierzą, że podstawą rozwoju biznesu są ludzie.

Wszyscy liderzy, którzy wierzą że zawsze można wspiąć się na wyższy poziom Przywództwa.

Wszyscy ludzie, którzy wierzą, że filarem udanego życia osobistego i zawodowego, jest nieustanna zmiana i rozwój osobisty.

Nasi trenerzy pracowali  m.in. dla:

klieci
CEGEDIM

Referencje klientów

W Grupa MTC mamy przyjemność pomagania klientom w różnych obszarach ich działalności. Koncentrujemy się na konkretnych efektach i dostarczamy najlepiej dopasowane rozwiązania do potrzeb naszych klientów. Poniżej niektóre z opinii klientów dotyczące wspólnych projektów. Na życzenie klienta, udostępniamy również referencje w wersji drukowanej.

Krzysztof Kassner
Prezes Zarządu - Słoneczna Przygoda
Do firmy Grupa MTC zgłosiliśmy się z potrzebą rozwoju sprzedaży w dziale obozów i kolonii dla dzieci, która mocno ucierpiała w trakcie i po pandemii oraz poprawy efektywności pracy i współpracy w zespole. Dzięki współpracy z firmą Grupa MTC Sp. z o.o. w krótkim czasie odbudowaliśmy sprzedaż, poszerzyliśmy ofertę obozów i kolonii oraz weszliśmy z naszą ofertą na nowe, ponadregionalne rynki oraz wynieśliśmy współpracę w zespole na nowe poziomy.
Renata Hilińska
Kierownik Działu Personalnego - Plastwil
Przygotowane szkolenia oceniamy bardzo pozytywnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Sposób prowadzenia zajęć, ich atmosfera oraz kontakt trenera, świadczą o dużym zaangażowaniu w pracę. Realizując szkolenie organizator zadbał o wysoką jakość świadczonych usług, zarówno przed, jak i w trakcie szkolenia. W związku z powyższym rekomendujemy firmę MTConsulting jako rzetelnego partnera, świadczącego usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.
Michał Wiedera
Właściciel - Agencja Interkatywna SUN GROUP
Szkolenie oceniamy bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i metodologicznym. Wykorzystane przez trenera metody pozwoliły na praktyczne przyswojenie wiedzy i umiejętności przez uczestników, a przykłady z własnych doświadczeń trenera w tym temacie dodatkowo wzbogaciły warsztat. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę MTConsulting jako rzetelnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego podejścia, dobrej komunikacji i współpracy oraz dopasowania programu szkolenia do realiów biznesowych firmy.
Joanna Kurzeja-Grad
Dyrektor Operacyjny - NGK CERAMICS POLSKA
Dziękuję za skuteczne szkolenia z zakresu wykorzystania aplikacji Microsoft 365 do przepływu pracy i komunikacji w naszej firmie.
Wszyscy uczestnicy zadowoleni i już dziś widać efekty szkoleń. Pracownicy chętniej i sprawniej się ze sobą komunikują przez Teams, zadania rejestrują w aplikacjach Planner i ToDo, współtworzą dokumenty w chmurze. Dziękujemy za realizację szkoleń i jesteśmy przekonani, że zrealizujemy jeszcze wspólnie nie jeden projekt. :)
Bartłomiej Żebrowski
Dyrektor Generalny ds. Handlu - Domex sp. z o.o.
Firma MTConsulting zorganizowała dla nas cykl warsztatów menedżerskich w ramach Akademii Lidera dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymywali dodatkowe wsparcie we wdrożeniu umiejętności w praktykę, w postaci coachingu menedżerskiego w miejscu pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego projektu i z całą odpowiedzialnością polecamy firmę MTConsulting jako profesjonalnego partnera w biznesie.
Marcin Grzelak
Prezes Zarządu - Warto Szkolić Sp. z o.o.
Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą MTConsulting, podczas projektu doradczo-szkoleniowego dla jednego z naszych kluczowych Klientów. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w realizację. Otrzymaliśmy dużą pomoc przed oraz w trakcie trwania całego szkolenia. Począwszy od zdiagnozowania potrzeb naszego klienta i przygotowania oferty, poprzez opracowanie warsztatu szkoleniowego, kończąc na jego realizacji i podsumowaniu. Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą MTConsulting i szczerze polecamy ją jako rzetelnego partnera w biznesie.
Jeśli chcesz porozmawiać na temat potencjalnej współpracy, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 883 329 608 lub mailem na adres: biuro@mtc.pl