szkolenie negocjacje w biznesie

Szkolenie negocjacje w biznesie

Szkolenie negocjacje w biznesie nauczy Cię, jak osiągać wyznaczone cele, przekonywać drugą stronę do swoich racji oraz argumentować swoje zdanie i stanowisko. Dzięki szkoleniu wzmocnisz swoją pozycję biznesową,  efektywnie zrealizujesz swoje plany oraz zdobędziesz skuteczny sposób na wygraną negocjację.

Cel szkolenia

Celem szkolenia negocjacje w biznesie jest zdobycie umiejętności i wiedzy na temat technik negocjacji prowadzonych w praktyce biznesowej. Wzmocnisz swoją pewność siebie, asertywność i zdolności perswazyjne.

W PROGRAMIE SZKOLENIA 

Wprowadzenie do negocjacji biznesowychStyle negocjowaniaStosowanie technik negocjacyjnych w praktycePlanowanie negocjacji
Jak poprawnie prowadzić negocjacjeJak skutecznie rozpocząć negocjacjeJak efektywnie zakończyć negocjacjeStrategia negocjacji
Argumentacja w trakcie negocjacjiElementy psychologiczne negocjacjiGry negocjacyjneRenegocjacje w praktyce biznesowej
Ustalenie celów negocjacjiManipulowanie negocjacjamiZarządzanie konfliktemZasady ustępowania w negocjacjach

Grupa docelowa

Szkolenie jest skierowane do wszystkich osób, które są zainteresowane tematyką negocjacji w biznesie. Prowadzą negocjacje każdego dnia w swojej pracy lub chcą się ich nauczyć krok po kroku.

Metody pracy 

Szkolenie negocjacji w biznesie, jet prowadzenie w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna ma na celu wprowadzenie do konkretnych zadań, w trakcie których osoby zainteresowane przyswajają najbardziej istotną wiedzę. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

  • ćwiczenia w zespołach i parach
  • dyskusje moderowane
  • prezentacje
  • gry
  • symulacje
  • scenki, psychodrama
  • case study, analiza przypadków

Efekty usługi

Po szkoleniu Negocjacje w Biznesie uczestnicy będą umieć wdrażać w codzienną pracę metody i techniki negocjacyjne oraz osiągać zamierzone cele podczas prowadzonych rozmów biznesowych. A także będą wiedzieć, jak zaplanować i przeprowadzić negocjację, przyjmując odpowiednią strategię negocjacyjną.

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Negocjacje w biznesie poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

  • tel.  +48 883 329 608
  • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.