Patryk Jasiński

Patryk Jasiński trener

Trener sprzedaży, który jak sam twierdzi, tą dziedziną zajmuje się od zawsze, ale od 11 lat robi to zawodowo. Posiada nie tylko bogaty zasób wiedzy teoretycznej, ale również praktycznej. Patryk Jasiński od początku swojej kariery zawodowej związany jest ze sprzedażą i największymi firmami. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze szkoleń sprzedażowych, negocjacyjnych, obsługi klienta jak i motywacyjnych.

Patryk Jasiński osiągnął wysokie wyniki zarówno jako sprzedawca, jak i manager sprzedaży. Wspierał firmy w ich dążeniu do poprawy sytuacji na rynku. Jednym z lepszych wyników w których miał największy udział, to podniesienie sprzedaży w firmie poligraficznej o 230% w niespełna 8 miesięcy. Co więcej, odniósł sukces w branży konsultingowej zwiększając sprzedaż o 300% w niecałe 2 lata.

Nasz trener współpracował bezpośrednio z klientami sieci Play, Orange, T-Mobile, Tauron czy Netia. Jak sam twierdzi, praca ta umożliwiła mu podejście do sprzedaży w sposób bardzo praktyczny, a także pozwoliła spotkać się z problemami, z jakimi każdego dnia borykają się handlowcy i sprzedawcy.

Aktualnie prowadzi szkolenia autorskie i dedykowane dla wielu firm. Współpracuje z przedsiębiorstwami takimi jak: Orange Polska, Nielsen, ICL, Kaczmarski Group, Pravna Group, Syntell S.S., Kaskada Fashion, TOR-Konferencje.

Trener Sprzedaży

Wiedzę teoretyczną i praktyczne przykłady z własnego doświadczenia przedkłada na konkretne wyniki i działania zmierzające do zwiększenia zysków w każdym obszarze szeroko rozumianej sprzedaży. Przygodę ze szkoleniami zaczął w 2009 roku w jednym z wiodących w Polsce operatorów komórkowych, gdzie otrzymał tytuł najlepszego sprzedawcy. Swoje umiejętności rozwinął w obszarze mentoringu i treningu technik zamknięcia sprzedaży, a następnie szkolił innych w tej dziedzinie.

Nasz trener Patryk Jasiński występował na największych imprezach w charakterze eksperta.

 

Patryk Jasiński sprzedaż

Obszary szkoleń naszego trenera:

  • Sprzedaż
  • Techniki zamknięcia sprzedaży
  • Motywacja
  • Wywieranie wpływu
  • Negocjacje
  • Obsługa klienta B2B praz B2C 
  • Budowanie relacji
  • Power speech dla działów

Patryk Jasiński to osoba o wielkiej charyzmie. Jego celem życiowym jest bycie najlepszym w tym co robi i zawsze dawanie z siebie 100%. Jest zasłużonym honorowym dawcą krwi.