Ziemowit Sosiński

To znakomity trener biznesu, a przede wszystkim wieloletni praktyk biznesu na różnych szczeblach.

Korporacyjne doświadczenie w sprzedaży nabywał w międzynarodowej firmie na wszystkich szczeblach przedstawiciela handlowego (rynek sprzedaży tradycyjnej i modern trade) w handlu detalicznym i „key accounts” oraz na szczeblu Managera Sprzedaży. To współtwórca, współwłaściciel i manager firm branży reklamowej, które stały się krajowymi liderami. Oficjalny Mistrz Polski w Reklamie Tranzytowej 2010. Ekspert w dziedzinie reklamy tranzytowej, specjalista Public Relations, twórca autorskich programów szkoleniowych z dziedziny sprzedaży, zarządzania, budowania wizerunku w biznesie itp. Prowadzi m.in. szkolenia biznesowe z: budowania zespołów sprzedaży, projekty rozwojowe dla managerów, budowy strategii komunikacji marek, obsługi marketingowej. Projektuje i wdraża procesy rozwojowe inicjujące i dynamizujące rozwój działów sprzedaży i kadry kierowniczej.

Ukończył Szkołę Wyższą Psychologii Społecznej – Public Relations, Studium Zawodowe Coacha Biznesu NOVO, Szkołę Trenerów Biznesu Akademii SET® oraz Wyższą Szkołę Pedagogiczną TWP w Warszawie.

Prywatnie jest pasjonatem sportu i muzyki. Od dziecka gra na gitarze. Od wielu lat komponuje muzykę udzielając się w rożnych formacjach. Wraz ze swoim zespołem PARABOLA nagrywa płyty z gatunku mocnego rocka progresywnego. Wciąż czynnie i amatorsko gra w piłkę nożną. Kocha wino, Toskanie i Dream Theater.