SZKOLENIA UNIJNE / SZKOLENIA OTWARTE

szkolenia unijne

SZKOLENIA UNIJNE – informacje

Szkolenia unijne to szkolenia, które są dofinansowane ze środków Funduszy Europejskich. Mają formę szkoleń otwartych. Pod szkolenia dofinansowane podlegają wszystkie szkolenia dostępne w Bazie Usług Rozwojowych (BUR). W poniższej tabeli znajdziesz wykaz wszystkich szkoleń unijnych, czyli z możliwością dofinansowania nawet do 80%, które organizujemy oraz link z przekierowaniem do BUR.

Szkolenia unijne będę organizowane do 2020 roku, jednak ilość środków jest ograniczona, więc warto jak najszybciej skorzystać z możliwości dofinansowania.

Nasi konsultanci pomagają bezpłatnie w uzyskaniu dofinansowania na szkolenie oraz wypełnieniu wniosku. Przeczytaj o tym, jak w prosty sposób uzyskać dofinansowanie lub od razu skontaktuj się z nami ->

DOFINANSOWANIA

* Cena podane w tabeli – jest ceną bez dofinansowania.

A więc decydując się na szkolenie dofinansowane – cenę należy pomniejszyć o 80%

Szkolenia otwarte - dofinansowania

KATEGORIATEMATMIASTOTERMIN
(ilość dni)
CENA brutto*LINK
* Cena rzeczywista (bez dofinansowania)
Szkolenia WyjazdoweMotivation & Change Management - Motywacja i Zarządzanie Zmianą - Lider na Fali (7 dni szkolenia pod żaglami na Mazurach)Sztynort03.-09.09.2018r.
(7dni)
2 497.00zł czytaj więcej
Szkolenia WyjazdoweLife & Career Management - Planowanie Życia i Kariery – DROGA NA SZCZYT - Przygoda & Rozwój Osobisty (szkolenie outdoor w górach - 7 dni)Zakopane17-23.09.2018r.
(7dni)
2 497.00zł
czytaj więcej

SPRAWDŹ NASZĄ PEŁNĄ OFERTĘ SZKOLEŃ DOFINANSOWANYCH

W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH

Istnieje również możliwość zorganizowania szkolenia otwartego (szkolenia unijne) w formie zamkniętej, jako szkolenie dla firmy. Uzależnione jest to od ilości uczestników i wymaga wcześniejszego uzgodnienia.

Zapraszamy do kontaktu: tel. +48 883 329 608