KATARZYNA MIRKIEWICZ

Jest psychologiem, coachem i trenerem umiejętności miękkich, który wspiera rozwój osobisty od 10 lat. Jako konsultant biznesowy pracuje w oparciu o metodologię SEB (Szkolenia Efektywne Biznesowo). Wykształcenie psychologiczne (Uniwersytet SWPS w Warszawie) pozwala jej trafnie diagnozować potrzeby swoich klientów i elastycznie dopasowywać metody i zakres pracy – pilnując zakontraktowanych celów.Ukończyła Europejską Szkołę Trenerów Grupy SET oraz prestiżową, międzynarodową szkołę coachingu Noble Manhattan Coaching. Uczyła się coachingu prowokatywnego od współzałożyciela tego podejścia Jaapa Hollandera (Provocare).

Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu pełnych procesów szkoleniowych z zakresu podnoszenia umiejętności psychospołecznych (komunikacja interpersonalna, asertywność, efektywność osobista, kreatywność, autoprezentacja) oraz zarządzania.

Jest kierownikiem merytorycznym studiów podyplomowych – Nowoczesny Trener (Podyplomowe Studia Doskonalenia Warsztatu Trenerskiego) oraz wykładowcą coachingu na Collegium Civitas. Współtworzyła międzynarodowy, innowacyjny projekt WebQuests for HRM – projektując szkolenia online. To również członkini Polskiego Stowarzyszenia Kreatywności oraz Polish Society for Training and Development. A także autorka publikacji do pism i portali branżowych (t. j.: Benefit, Nowoczesna FirmaAkademia Rozwoju 4 GROW, EduBroker, Kompendium Kadry) oraz prelegentka na polskich konferencjach (np. HR przy kawie) z tematyki m.in. coachingu. Ponadto stanowi pomysłodawczynię i autorkę kilku gier szkoleniowych i terenowych. Stosuje nowoczesne metody pracy z uczestnikami szkoleń – grywalizację, naukę przez zabawę.

Katarzyna, poza wspomnianym wykształceniem, jest także dyplomowanym muzykiem (Uniwersytet Muzyczny im.F.Chopina w Warszawie) i pasjonatką kreatywności. Zgodnie ze swoim zamiłowaniem stosuje kreatywne i niestandardowe podejście do przełamywania schematycznego myślenia oraz poszerzenia horyzontów klientów. Pracuje nie tylko z klientem biznesowym, ale i z artystami. Zajmuje się: wzmacnianiem pewności siebie, budowaniem odporności psychicznej, radzeniem sobie z tremą podczas wystąpień publicznych oraz uwalnianiem twórczego potencjału i nieszablonowego myślenia.

W wolnym czasie gra na wiolonczeli, spaceruje, podróżuje, czyta, rozmawia, słucha, ogląda, podziwia świat. :)