KAROL BARTKOWSKI

trener, mówca

Certyfikowany trener z długoletnią praktyką. Karol Bartkowski to doświadczony mówca, sprzedawca z dorobkiem ponad 100 000 000 zł sprzedaży.

Swoje bogate doświadczenie trenerskie zdobywał zarówno w strukturach największej wówczas korporacji świata General Electric, jak i w ramach własnej działalności gospodarczej, którą prowadzi od kilkunastu lat.

Jako przedsiębiorca zbudował zespół ponad 20 handlowców oraz dział telemarketingu świadczący usługi wewnątrz organizacji, a także dla klientów zewnętrznych.

Od kilkunastu lat jest profesjonalnym mówcą z wieloletnim członkostwem w Stowarzyszeniu Profesjonalnych Mówców. Na scenie spędził ponad 10 000 godzin, przeprowadzając ponad 3 500 prezentacji, wystąpień i szkoleń.

W Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim studiował Zarządzanie, a w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – Praktyczną Psychologię Społeczną.

Trener Cold Calling

Najmocniejszą stroną naszego trenera są szkolenia z zakresu Cold Calling. Wiele osób nie lubi tej metody, a mimo to, jest wciąż najskuteczniejszym sposobem do pozyskiwania leadów i budowy sprzedaży. Lata doświadczenia naszego trenera przekuł w autorski program szkoleniowy, który daje efekty od razu.

Większość osób kojarzy „zimne telefony” z najgorszą możliwą techniką sprzedażową, z męczeniem rozmówcy, nieumiejętną i nachalną rozmową. Tymczasem może być zupełnie odwrotnie. Karol Bartkowski podczas szkoleń uczy jak uczynić te rozmowy przyjemne dla obu stron. Handlowcy przez własne bariery i niewłaściwe stosowanie praktyk handlowych prowadzą rozmowy po prostu źle. Nasz trener uczy skutecznych metod, dzięki którym osoby zainteresowane polubią Cold Calling. Potem będzie tylko lepiej. Ponadto, gdy uczestnicy szkoleń nauczą się radzenia sobie ze stresem i poznają najefektywniejsze metody prowadzenia tzw. zimnych telefonów zrozumieją, że nie musi to być tak drogie jak się wydaje. Odpowiednie przygotowanie i poznanie grupy docelowej pozwala ograniczyć liczbę wykonanych telefonów.

Karol Bartkowski jako trener specjalizuje się również w szkoleniach z zakresu:

  • Budowanie Zespołów,
  • Wystąpienia Publiczne,
  • Zarządzanie Konfliktem,
  • Wypalenie Zawodowe,
  • Mobbing

Karol Bartkowski jako pierwszy trener na świecie zajmuje się eliminowaniem SamoUtrudniania. Jest także autorem i realizatorem dziesiątek webinarów oraz szkoleń online.

Prywatnie jest szczęśliwie zakochanym mężem, ojcem trójki dzieci, ponadto prowadzi charytatywne szkolenia dla wychowanków domów dziecka, a jego hobby to morsowanie, kolarstwo i bieganie.