KAROL BARTKOWSKI

trener, mówca

Certyfikowany trener z 16-letnią praktyką, doświadczony mówca, sprzedawca z dorobkiem ponad 100 000 000 zł sprzedaży.

Swoje bogate doświadczenie trenerskie zdobywał zarówno w strukturach największej wówczas korporacji świata General Electric, jak i w ramach własnej działalności gospodarczej, którą prowadzi od kilkunastu lat.

Jako przedsiębiorca zbudował zespół ponad 20 handlowców oraz dział telemarketingu świadczący usługi wewnątrz organizacji, a także dla klientów zewnętrznych.

Od kilkunastu lat jest profesjonalnym mówcą z dwuletnim członkostwem w Stowarzyszeniu Profesjonalnych Mówców. Na scenie spędził ponad 10 000 godzin, przeprowadzając ponad 3 500 prezentacji, wystąpień i szkoleń.

Jako trener specjalizuje się w szkoleniach z zakresu: Budowanie Zespołów; Wystąpienia Publiczne; Zarządzanie Konfliktem; Wypalenie Zawodowe; Mobbing oraz jako pierwszy trener na świecie zajmuje się eliminowaniem SamoUtrudniania. Jest także autorem i realizatorem dziesiątek webinarów oraz szkoleń online.

W Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim studiował zarządzanie, a w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie – Praktyczną Psychologię Społeczną.

Karol Bartkowski Mówca

Prywatnie jest szczęśliwie zakochanym mężem, ojcem trójki dzieci, ponadto prowadzi charytatywne szkolenia dla wychowanków domów dziecka, a jego hobby to morsowanie, kolarstwo i bieganie.