KAMILA BOGUCKA

Jest dyplomowanym trenerem biznesu i akredytowanym coachem ACC ICF. Szkoli głównie w obszarach: efektywnej sprzedaży, obsługi klienta, niezwiązywania relacji z klientami, efektywnej komunikacji, organizacji pracy i zarządzania czasem, skutecznej prezentacji i wystąpień publicznych. Jako coach pracuje w tematyce bussines coachingu oraz life coachingu.

Z wykształcenia jest magistrem bankowości. Pierwsze lata swojego doświadczenia zawodowego zdobyła pracując w bankach – najpierw jako doradca klienta, Private Bankier, a później jako trener. Pracowała z doradcami oraz dyrektorami oddziałów, najczęściej w formule 1:1 – coachingowo, treningowo oraz „on the job training”. Ma ponad 1500h przepracowanych na sali szkoleniowej jako trener z klientami indywidualnymi i/lub grupowym. Ukończyła również studia podyplomowe z Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Przeprowadziła ponad 200h pracy w relacji coachingowej.

Kamila Bogucka pasjonuje się bieganiem, zdrowym trybem życia i rozwojem osobistym. Postanowiła połączyć bieganie z prowadzonymi przez siebie sesjami coachingowymi i stworzyła „biegające sesje coachingowe” – autorską metodę. Coachingowo wspiera także osoby z chorobami tarczycy, głównie Hashimoto. Pełni rolę Członka Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Chorych na Hashimoto.