Jolanta Drogowska

trenerzyPosiada 13-letnie doświadczenie szkoleniowe i doradcze. W jej szkoleniach udział wzięło kilkanaście tysięcy uczestników. Specjalizuje się w prowadzeniu warsztatów z: zarządzania, motywowania, komunikacji i asertywności, kontrolowania stresu i emocji, sprzedaży oraz treningu dla trenerów, głównie w aspekcie relacji inter i intrapersonalnych.

Ukończyła studia z doradztwa zawodowego i pedagogiki. Obecnie zdobywa kolejny fakultet na kierunku psychologia oraz uczęszcza w certyfikowanym szkoleniu na HR Business Partnera. Ma duże doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach wewnętrznych znanych firm. Pracowała m.in. jako dyrektor ds. efektywności szkoleń, kierownik działu szkoleń, specjalista ds. HR czy trener i specjalista ds. sprzedaży. Nadal nie ustaje we własnym rozwoju i wciąż usprawnia swoje kompetencje.

Podczas prowadzenia szkoleń dba o maksymalne zaangażowanie uczestników, wprowadzanie praktycznych ćwiczeń, widoczne rezultaty, atmosferę wzajemnego zaufania, komunikację oraz lojalność i indywidualne podejście.