szkolenie zmiany

Szkolenie Zarządzanie Zmianą

Szkolenie Zarządzanie Zmianą nauczy Cię dostrzegać potrzebę zmian, wprowadzać zmiany oraz efektywnie nimi zarządzać, by były trwałe i skuteczne. Dzięki wdrożonym zmianą Twoja firma będzie się rozwijać i wyprzedzać konkurencję a wszelkie procesy będą zachodzić lepiej i sprawniej.

Cel szkolenia

Celem szkolenia Zarządzanie Zmianą jest zdobycie wiedzy i umiejętności odnośnie procesu i metod wprowadzania zmian oraz zarządzania zmianą. Kształtowanie postawy proatywnej w procesie zmiany.

W programie szkolenia:

Dostrzeganie potrzeby zmianRodzaje zmianPsychologia zmianyZarządzanie zmianą
Celowość zmianEtapy wdrażania zmianyEmocje w zmianieStrategie zmian
Proces zmiany i jego etapyReakcje na zmianyKomunikacja zmiany oraz przekonywanie praocwników do zmianyScenariusz zmiany
Mechanizmy działące w zmianieOpór wobc zmianyAdaptacja do zmianyStyle reakcji na zmianę
Krzywa zmianyMierniki zmianyRyzyka i zagrożenia w trakcie wprowadzania zmian (eliminowanie szkód)Trwałe wdrożenie zmiany

Grupa docelowa:

Wszystkie osoby, które chcą lepiej radzić sobie ze zmianą. Właściciele firm, kadra managerska, specjaliści, którzy chcą lepiej działać i zarządzać w zmieniających się okolicznościach.

Metody pracy

Szkolenie Zarządzanie zmianą prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna stanowi jedynie formę wstępu do konkretnych ćwiczeń. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

  • ćwiczenia w zespołach i parach
  • dyskusje moderowane
  • prezentacje
  • gry
  • symulacje
  • scenki, psychodrama
  • case study, analiza przypadków

Efekty usługi

Po szkoleniu Zarządzanie Zmianą uczestnicy będą potrafili wdrażać zmiany, pokonywać opór przed zmianą, komunikować zmianę i przekonywać do niej pracowników, tworzyć strategię zmiany, zarządzać zmianą i zespołem w zmianie utrzymywać trwałe efekty zmiany.

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Zarządzanie zmianą poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

  • tel.  +48 883 329 608
  • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.