szkolenie psychologia kłamstwa

Szkolenie Psychologia Kłamstwa

Szkolenie Psychologia Kłamstwa nauczy Cię, rozpoznawać sygnały świadczące o tym, że ktoś nie mówi Ci całej prawdy… Pozwoli Ci ustrzec się przed oszustwem i fałszem oraz zaoszczędzić późniejszych rozczarowań z tego powodu. Wiedza ta przyda Ci się zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym. Dzięki szkoleniu będziesz mógł przejrzeć na wylot swojego rozmówcę!

Cel szkolenia

Celem szkolenia Psychologia Kłamstwa jest zdobycie wiedzy, o tym czym jest kłamstwo, co świadczy o kłamstwie i jak ustrzec się przed kłamstwem. A także pozyskanie umiejętności rozpoznawania symptomów kłamstwa w zachowaniu, mowie ciała czy wypowiedzi.

W programie szkolenia:

Kłamstwo i jego symptomyZasady zadawania pytań, zbierania wiadomości i sprawdzania ich wiarygodnościWykorzystanie wiedzy z psychologii kłamstwa w pracy (podczas rozmów rekrutacyjnych, z kontrahentami, klientami czy z pracownikami; kłamstwo w negocjacjach i sprzedaży)
Geneza psychologii kłamstwaCo świadczy o wiarygodności rozmówcy?Sylwetki kłamców
Mowa ciała i mikroekspresja sygnalizująca kłamstwoRozpoznawanie kłamliwych informacji w przekazach ustnych i pisemnychSposoby reagowania na kłamstwo
Analiza komunikatu

 • jakie słowa świadczą o kłamstwie?
 • jak mówią kłamcy?
Narzędzia i techniki wykrywanie kłamstwaĆwiczenia praktyczne; trening rozpoznawania kłamstwa

Efekty usługi

Po szkoleniu Psychologia Kłamstwa uczestnicy będą potrafili rozpoznać nieprawdziwe informacje w przekazie rozmówcy.

Grupa docelowa

Szkolenie Psychologia Kłamstwa skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematem oraz chcących nauczyć się rozpoznawać symptomy świadczące o kłamstwie. Szczególnie przydatne może okazać się osobom mającym w swojej pracy zawodowej do czynienia z częstym prowadzeniem ważnych rozmów z klientami, kontrahentami lub pracownikami (negocjacji, rozmów rekrutacyjnych, sprzedażowych itp.).

Metody pracy

Szkolenie Psychologia Kłamstwa prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna stanowi jedynie formę wstępu do konkretnych ćwiczeń. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

 • ćwiczenia w zespołach i parach
 • dyskusje moderowane
 • prezentacje, filmy
 • gry
 • symulacje
 • scenki, psychodrama
 • case study, analiza przypadków

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Psychologia Kłamstwa poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

 • tel.  +48 883 329 608
 • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.