szkolenie perswazja

Szkolenie perswazja

Szkolenie PERSWAZJA nauczy Cię, jak skutecznie przekonywać innych do swoich racji oraz argumentować własne stanowisko. Dzięki szkoleniu będziesz umieć wykorzystywać najlepsze techniki wywierania wpływu w praktyce oraz budować swój autorytet. A przy tym bez problemu rozpoznasz, czy przypadkiem ktoś nie próbuje Tobą manipulować… 

Cel szkolenia

Celem szkolenia z perswazji jest nabycie wiedzy i umiejętności efektywnego wywierania wpływu na innych. A także wyrobienie pewnej siebie postawy, która potrafi właściwie argumentować swoje zdanie.

W programie szkolenia:

Czym jest perswazja?Psychologia wpływu społecznego i zmian postawyNarzędzia perswazjiReguły perswazji
Perswazja werbalna – język perswazjiPerswazja a manipulacja – czym się różnią?Techniki perswazjiĆwiczenia grupowe
Perswazja niewerbalna – mowa ciałaJak rozpoznać manipulację i sobie z nią poradzić?Techniki argumentacji i trochę o komunikacji…Symulacje i testy
Strategie skutecznego przekonywaniaPsychologia kłamstwaJak skutecznie budować swój autorytet?Dyskusja grupowa – podsumowanie zdobytej wiedzy i umiejętności

Efekty usługi

Po szkoleniu z technik perswazji uczestnicy będą potrafili skutecznie wywierać wpływ na innych, budować swój autorytet i przekonywać do własnego zdania. Dzięki temu częściej będą osiągać zamierzone cele, zarówno w biznesie, jak i życiu prywatnym.

Grupa docelowa

Szkolenie Perswazja kierowane jest do wszystkich osób, które chcą nauczyć się skutecznych metod wywierania wpływu bądź udoskonalić swoje umiejętności w tym zakresie.

Metody pracy

Szkolenie Perswazja prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna stanowi jedynie formę wstępu do konkretnych ćwiczeń. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

 • ćwiczenia w zespołach i parach
 • dyskusje moderowane
 • prezentacje
 • gry
 • symulacje
 • scenki, psychodrama
 • case study, analiza przypadków

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Perswazja poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

 • tel.  +48 883 329 608
 • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

  Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.