szkolenie negocjacje

Szkolenie Negocjacje

Szkolenie NEGOCJACJE nauczy Cię, jak osiągnąć zamierzony cel, przedstawić własną ofertę, targować się  i przekonać kogoś do ustępstw. Poznasz skuteczne triki i techniki negocjacji oraz metody wywierania wpływu. Nabędziesz praktycznej wiedzy i umiejętności, dzięki którym żaden proces negocjacyjny nie będzie dla Ciebie problemem!

Cel szkolenia

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności związanych z efektywnym prowadzeniem negocjacji oraz stosowaniem technik negocjacyjnych w praktyce.

W programie szkolenia:

Czym są negocjacje i jak najlepiej się do nich przygotować?Zarządzanie procesem negocjacji,

Metody przełamywania impasu i obiekcji w negocjacji

Techniki i triki negocjacyjne w praktyce – ćwiczeniaSprawny negocjator – czym się charakteryzuje i jak nim zostać?
Psychologiczne aspekty negocjacji, Emocje w przebiegu negocjacjiIdentyfikacja gier psychologicznych i manipulacji w procesie negocjacjiRozpoznawanie używanych technik negocjacyjnych stosowanych przez rozmówcęStrategie negocjacyjne
Rodzaje negocjacjiSygnały niewerbalne w procesie negocjacjiSkuteczne składanie propozycjiJak kończyć negocjacje?
Proces spotkania negocjacyjnego od A do ZElementy wywierania wpływu,

Perswazja w negocjacji

Technika ustępstwOcena rezultatów spotkań negocjacyjnych

 

Grupa docelowa:

Szkolenie NEGOCJACJE skierowane jest do wszystkich osób, które chcą nauczyć się skutecznie negocjować, prowadzą negocjacje w swojej pracy zawodowej lub życiu prywatnym / bądź dla osób chcących poprawić i udoskonalić swoje umiejętności negocjacyjne. Szczególnie polecane jest wszystkim przedsiębiorcom, menedżerom czy przedstawicielom i reprezentantom handlowym.

Metody pracy

Szkolenie Negocjacje prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna stanowi jedynie formę wstępu do konkretnych ćwiczeń. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

  • ćwiczenia w zespołach i parach
  • dyskusje moderowane
  • prezentacje
  • gry
  • symulacje
  • scenki, psychodrama
  • case study, analiza przypadków

Efekty usługi

Po szkoleniu z Negocjacji uczestnicy będą potrafili przygotować się do procesu negocjacji, zaplanować strategię negocjacji, stosować najskuteczniejsze triki i techniki negocjacyjne, rozpoznawać manipulacje oraz rodzaje metod negocjacji wykorzystywanych przez rozmówcę, skutecznie argumentować swoje stanowisko, przełamywać impas i obiekcje rozmówcy, osiągać zamierzone cele negocjacyjne,  właściwie rozpoczynać i kończyć negocjacje oraz podsumowywać efekty spotkania.

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia Negocjacje otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Negocjacje poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

  • tel.  +48 883 329 608
  • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.