szkolenie kreatywność w biznesie

Szkolenie kreatywność w biznesie

Szkolenie Kreatywność w Biznesie nauczy Cię wprowadzać unikatowe i innowacyjne rozwiązania do Twojej firmy! Rozwiniesz w sobie zdolność kreatywnego myślenie, będziesz miał głowę pełną pomysłów i twórczych rozwiązań, ulepszysz procesy zachodzące w firmie i wyprzedzisz konkurencję. A wykonywanie rutynowych zadań już nigdy nie będzie dla Ciebie takie same!

Cel szkolenia

Celem szkolenia Kreatywność w biznesie jest nabycie umiejętności nieszablonowego myślenia i nietypowego wykonywania zadań, a także poznanie technik twórczego rozwiązywania problemów. Szkolenie rozwija szeroko pojętą postawę twórczą.

W programie szkolenia:

Podstawy psychologii twórczościMyślenie kreatywne – czym jest i jak je wzmacniać?Zasoby kreatywnościZasady i narzędzia pracy kreatywnej
Proces twórczy i jego etapyBariery kreatywnego myśleniaMetody wykorzystania kreatywności w biznesieTwórcze generowanie pomysłów
Trening twórczościSposoby kreatywnego rozwiązywania problemówTwórcze podejmowanie decyzjiKreatywność w zarządzaniu
Twórczość w myśleniu strategicznymWzmacnianie postawy twórczejWdrażanie innowacyjnych pomysłów i procesówTechniki twórczego myślenia, działania i szukania rozwiązań

Ponadto: przykłady kreatywnego działania i dużo inspiracji do rozwoju!

Grupa docelowa:

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką kreatywności oraz chcących rozwinąć umiejętności twórczego myślenia, działania i rozwiązywania problemów. W szczególności do osób: nastawionych na rozwój osobisty, prowadzących własny biznes, odpowiadających za efektywność zespołu, mających w swoich obowiązkach służbowych kreatywne myślenie.

Metody pracy

Szkolenie Kreatywność w biznesie prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna stanowi jedynie formę wstępu do konkretnych ćwiczeń. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

  • ćwiczenia w zespołach i parach
  • dyskusje moderowane
  • prezentacje
  • gry
  • symulacje
  • scenki, psychodrama
  • case study, analiza przypadków

Efekty usługi

Po szkoleniu Kreatywność w Biznesie uczestnicy będą umieć wdrażać w codzienną pracę metody i techniki twórczego myślenia oraz działania. A także będą wiedzieć, jak znaleźć unikatowe rozwiązanie danego problemu.

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Kreatywność w biznesie poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

  • tel.  +48 883 329 608
  • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.