szkolenie efektywność osobista

Szkolenie Efektywność Osobista

Szkolenie Efektywność Osobista nauczy Cię jak osiągać więcej, mniejszym nakładem czasu i energii. A także jak skutecznie realizować zamierzone cele. Dzięki szkoleniu będziesz lepiej planował i organizował swoją pracę oraz w pełni wykorzystywał swój potencjał.

Cel szkolenia

Celem szkolenia Efektywność osobista jest wyrobienie w sobie nawyków efektywnego działania, nabycie wiedzy i umiejętności z zakresu planowania i realizacji zadań, organizacji czasu i energii oraz efektywności pracy. Ponadto szkolenie ma na celu wydobycie własnego potencjału, poznanie swoich mocnych stron, a także zwiększenie samoświadomości ograniczeń.

W programie szkolenia:

Ogólne zasady dotyczące efektywności realizacji zadańAutomotywacja i samodyscyplinaNarzędzia i techniki podnoszące efektywność osobistąWłaściwa organizacja i planowanie (konkretne metody)
Mocne i słabe strony oraz potencjał osobistyPoznanie i wzmacnianie efektywnych nawykówZarządzanie priorytetamiZarządzanie stresem
Umiejętności komunikacyjne i interpersonalneStrategie wyznaczania celów osobistychZarządzanie czasem, energią i zadaniamiPsychologia sukcesu
Likwidowanie błędnych przekonańWzmacnianie pewności siebie i samoocenyKształtowanie postawy proaktywnejInteligencja emocjonalna i kreatywność

Grupa docelowa:

Szkolenie skierowane jest do wszystkich osób chcących zwiększyć swoją efektywność osobistą, lepiej zarządzać swoimi umiejętnościami i zasobami, a także wypracować nawyki skutecznego działania.

Metody pracy

Szkolenie Efektywność osobista prowadzone jest w formie praktycznych warsztatów. Część teoretyczna stanowi jedynie formę wstępu do konkretnych ćwiczeń. Podczas szkolenia wykorzystywane są następujące metody pracy:

  • ćwiczenia indywidualne, w zespołach i parach
  • dyskusje moderowane
  • burza mózgów
  • prezentacje
  • gry i symulacje
  • scenki, psychodrama
  • case study, analiza przypadków
  • testy diagnostyczne

Efekty usługi

Po szkoleniu z Efektywności osobistej uczestnicy będą potrafili stosować zasady efektywnego działania oraz konstruktywnego zarządzania sobą.

Materiały szkoleniowe

Każdy z uczestników szkolenia otrzyma bazę materiałów merytorycznych – zarówno w formie elektronicznej, jak i papierowej. A także niezbędne przybory potrzebne do udziału w szkoleniu (tj. notesy, długopisy, arkusze ćwiczeń itp.). Po szkoleniu wręczone zostaną certyfikaty i zaświadczenia uczestnictwa.

Trener prowadzący

Szkolenie Efektywność osobista poprowadzi trener odznaczający się dużym doświadczeniem szkoleniowym i biznesowym. Posiadający nie tylko wiedzę, ale i praktykę z omawianej dziedziny. Sprawdź naszą kadrę trenerską.

Informacje i zapisy na szkolenie

Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkoleniu i jego organizacji:

  • tel.  +48 883 329 608
  • mail: biuro@mtc.pl

Pamiętaj, że szkolenie może być dofinansowane!

Jeśli chcesz zgłosić na szkolenie większą ilość osób, prosimy o kontakt – przygotujemy specjalną ofertę cenową. Data, miejsce, cena i godziny szkolenia są kwestią do indywidualnego ustalenia. 

Już teraz możesz zgłosić niezobowiązującą chęć swojego uczestnictwa w szkoleniu bądź swoje zainteresowanie podobnymi szkoleniami z tego zakresu. Wypełnij poniższy formularz:

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.