Cold Calling (dzwonienie na zimno)

w Celu Sprzedaży Produktu/Usługi lub Umawiania Spotkań Biznesowych.

Szkolenie Cold Calling (dzwonienie na zimno) w Celu Sprzedaży Produktu/Usługi lub Umawiania Spotkań Biznesowych – jest przeznaczone dla mikro i małych przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać porzucony lecz bardzo skuteczny sposób na sprzedaż lub umawianie spotkań biznesowych. Jest ono również rewelacyjnym uzupełnieniem szkolenia Jak Sprzedawać Więcej z Pomocą LinkedIn – najlepszego portalu biznesowego na świecie. 

Cold Calling

Metodologia szkolenia:

Każdy z 5 działów szkolenia będzie poprzedzony miniwykładem z prezentacją w celu wprowadzenia uczestników w zagadnienia. Następnie uczestnicy wykonywać będą indywidualne ćwiczenia/zadania, po czym w mniejszych grupach omówione zostaną powstałe rezultaty. Wykorzystamy także burzę mózgów, aby pomóc poszczególnym branżom w kreatywnym tworzeniu treści unikalnych rozmów.

Efekty usługi (produkty), efekty uczenia się/kształcenia

Na szkoleniu uczestnicy nabędą wiedzę w zakresie automotywacji i roli nastawienia mentalnego w procesach sprzedażowych oraz na temat legalnych źródeł kontaktów biznesowych.

A także zyskają praktyczne umiejętności w zakresie przygotowania i prowadzenia unikalnych rozmów sprzedażowych, które pozwolą na wygenerowanie pierwszych sprzedaży lub umówionych spotkań w czasie pierwszych 21 dni.

Wynikiem szkolenia będzie przeprowadzony proces przygotowawczy do rozmowy oraz jej unikalna treść, a także zmniejszony lub całkiem pokonany stres i dyskomfort z nią związany.

Cel edukacyjny

Celem szkolenia jest nabycie wiedzy i praktycznych umiejętności związanych z przygotowaniem mentalnym, technicznym (grupa docelowa, legalna baza kontaktów, unikalna treść rozmowy) i praktycznym (dla chętnych – wykonanie kilku telefonów w nowy sposób jeszcze podczas szkolenia).

Maksymalna liczba uczestników

25

Grupa docelowa

Mikro i małe przedsiębiorstwa oferujące produkty i usługi powszechnie znane w otoczeniu wysokiej konkurencji, jak i działające w niszach, oferujące unikalne produkty i usługi.

Warunki uczestnictwa

W celu najlepszego skorzystania ze szkolenia, zachęcamy do przyniesienia ze sobą laptopa lub tableta oraz koniecznie telefonu komórkowego.

Na miejscu zapewniamy dostęp do Internetu.

Materiały dla uczestników usługi

Każdy z uczestników otrzyma w wersji elektronicznej materiały szkoleniowe, dyplom uczestnictwa oraz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku w celu dalszej interakcji z uczestnikami i prowadzącym.

TRENER PROWADZĄCY SZKOLENIE:

Karol Bartkowski – certyfikowany trener z 16-letnią praktyką, doświadczony mówca, sprzedawca z dorobkiem ponad 100 000 000 zł sprzedaży -> informacje o trenerze

 

Termin szkoleniaMiejsce szkoleniaCena
Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie1 497,00 zł brutto

1 217,07 zł netto

*Cena z maksymalnym dofinansowaniem: 293,49zł brutto

UWAGA!

Istnieje możliwość dofinansowania szkolenia

dowiedz się więcej -> Szkolenia dofinansowane BUR