Agnieszka Żarecka

Certyfikowany trener, coach i mentor biznesu, konsultant biznesowy, doświadczony manager, przedsiębiorca oraz wolontariusz.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach, gdzie ukończyła m.in. studia podyplomowe z Psychologii Managera.

Przez ponad 10 lat pracownik międzynarodowej korporacji finansowej, w której przez okres 6 lat z sukcesami  pełniła funkcje menadżerskie. Kierowała zróżnicowanymi i rozproszonymi zespołami sprzedażowymi, motywowała i inspirowała do rozwoju.

Ma bogate doświadczenie w kreatywnym usprawnianiu procesów biznesowych oraz wdrażaniu innowacyjnych procesów obsługi klienta.

Prowadziła dziesiątki procesów rekrutacyjnych oraz rozmów ewaluacyjnych, tworzyła profile kompetencyjne, zna zasady tworzenia modeli kompetencyjnych oraz prowadzenia Assessment i Development Center.

Obecnie w ramach szkoleń, warsztatów, team-coachingów pracuje wspólnie z uczestnikami spotkań nad rozwojem: osobistym, kompetencji przywódczych, komunikacyjnych, zespołowych czy twórczego myślenia.

Podczas szkoleń wykorzystuje najciekawsze narzędzia trenerskie oraz liczne gry i prawdziwe przykłady z życia zawodowego. Z przyjemnością dzieli się swoim doświadczeniem mentorskim oraz włącza pracę z pytaniami i elementy wizualizacji.

Aktywnie udziela się w Fundacjach, promując edukację finansową w szkołach podstawowych i średnich.

Prywatnie pasjonatka samorozwoju, psychologii w sporcie i biznesie, autorka bloga Inaczej.

Jej motto – Niemożliwe nie istnieje.