Mariusz Tomaszewski

Mariusz Tomaszewski

kierownik, psycholog, coach, trener

Właściciel firmy doradczo-szkoleniowej MTConsuting, doświadczony przedsiębiorca oraz doradca biznesowy, który od wielu lat wspiera swoich klientów w rozwijaniu ich działalności i organizacji. Sprawnie diagnozuje problemy panujące w firmie, wykonuje badania potrzeb i efektywnie wprowadza w życie wytyczone zmiany. Przede wszystkim rozwija kompetencje i uczy skutecznego działania. Wydobywa ukryty potencjał, pomaga przetrwać trudne momenty i znaleźć własną droga do osiągnięcia celu. Inspiruje i pobudza do działania.

Jest zdecydowanym praktykiem biznesu. Posiada ponad 18letnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach menedżerskich średniego i wyższego szczebla. Ma swój osobisty wkład w rozwój marki Media Expert – z małej rodzinnej firmy (5 sklepów) do największej sieci sklepów z elektroniką użytkową w Polsce (ponad 400 salonów i 3 sklepy internetowe).

Od kilkunastu lat inwestuje w siebie i swój rozwój. Ukończył Studia Psychologiczne na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jest certyfikowanym Trenerem Biznesu i Coachem ICC oraz absolwentem programów rozwojowych Harvard Business School. Ukończył ponad 30 różnych szkoleń, aby stać się najlepszą wersją samego siebie i pomagać rozwijać kompetencje innych osób. Bierze aktywny udział w eventach, konferencjach i szkoleniach branżowych.

To bardzo dobry organizator, profesjonalista posiadający ogromne kompetencje i charyzmatyczną osobowość. Gwarantuje skuteczność w życiu, jak i w biznesie.

Dobrochna Stróżyńska

psycholog społeczny, specjalista ds. marketingu

Cechuje ją kreatywność oraz multizadaniowość. Zajmuje się głównie marketingiem i reklamą oraz monitorowaniem działań w social media. Prowadzi czynności wpływające na znajomość i prestiż firmy.  Pisze oraz redaguje teksty na stronę internetową i bloga. Proponuje i opracowuje graficzne materiały marketingowe. Pomaga przy organizacji i tworzeniu programów szkoleń.

Ukończyła studia psychologiczne na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Posiada doświadczenie w pracy jako psycholog, odbyła liczne praktyki i szkolenia. Posiada m.in. certyfikat z rozwoju kreatywnego myślenia w pracy zawodowej i nauczaniu. Ponadto wykazuje wiedzę z: psychospołecznych podstaw marketingu i zachowań konsumpcyjnych, analizy środowisk społecznych, metodologii badań, rozwiązywania konfliktów społecznych, psychologii zarzadzania, pracy i organizacji oraz przede wszystkim psychologii reklamy i mediów.

Prywatnie, poza psychologią interesuje się literaturą, ćwiczy jogę, jest fanką kryminałów oraz miłośniczką kotów.

Karolina Janiak

specjalista ds. szkoleń

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i organizacyjne. Zdolność realizacji zadań pod presją czasu i stresu. Łatwość rozwiązywania problemów zawodowych, wysokie zdolności negocjacyjne. Odpowiednie reprezentowanie siebie oraz firmy.

Ukończyła studia z doradztwa zawodowego i personalnego na UAM w Poznaniu oraz odbyła liczne szkolenia na temat rozwoju biznesu i kompetencji skutecznego przedsiębiorcy.

Posiada doświadczenie zawodowe w pracy w dziale personalnym HR, procesie rekrutacji pracowników oraz umiejętności budowania i zarządzania zespołem. Prowadziła również nadzór nad szkoleniami stanowiskowymi pracowników (szkolenie liderów, przeprowadzanie testów) oraz opracowywała materiały przygotowujące do rocznej oceny pracownika.

Ponadto zna się na obsłudze biura, archiwizowaniu dokumentów, nanoszenie danych z dokumentów do programu MS OFFICE, dbaniu o wizerunek firmy i podtrzymywaniu długodystansowych relacji ze stałymi klientami oraz pozyskiwaniu nowych klientów.