Referencje klientów

W MTConsulting mamy przyjemność pomagania klientom w różnych obszarach ich działalności. Koncentrujemy się na konkretnych efektach i staramy się dostarczać rozwiązań najlepiej dopasowanych do potrzeb naszych klientów. Poniżej niektóre z opinii dotyczące wspólnych projektów. Na życzenie klienta, udostępniamy również referencje w wersji drukowanej.

Renata Hilińska
Kierownik Działu Personalnego - Plastwil

Przygotowane szkolenia oceniamy bardzo pozytywnie, zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Sposób prowadzenia zajęć, ich atmosfera oraz kontakt trenera, świadczą o dużym zaangażowaniu w pracę. Realizując szkolenie organizator zadbał o wysoką jakość świadczonych usług, zarówno przed, jak i w trakcie szkolenia. W związku z powyższym rekomendujemy firmę MTConsulting jako rzetelnego partnera, świadczącego usługi szkoleniowe na najwyższym poziomie.

Michał Wiedera

Szkolenie oceniamy bardzo wysoko, zarówno pod względem merytorycznym, jak i metodologicznym. Wykorzystane przez trenera metody pozwoliły na praktyczne przyswojenie wiedzy i umiejętności przez uczestników, a przykłady z własnych doświadczeń trenera w tym temacie dodatkowo wzbogaciły warsztat. Z pełną odpowiedzialnością rekomendujemy firmę MTConsulting jako rzetelnego partnera w realizacji projektów szkoleniowych wszystkim, którzy oczekują profesjonalnego podejścia, dobrej komunikacji i współpracy oraz dopasowania programu szkolenia do realiów biznesowych firmy.

Bartłomiej Żebrowski
Dyrektor Generalny ds. Handlu - Domex sp. z o.o.

Firma MTConsulting zorganizowała dla nas cykl warsztatów menedżerskich w ramach Akademii Lidera dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Po każdym szkoleniu uczestnicy otrzymywali dodatkowe wsparcie we wdrożeniu umiejętności w praktykę, w postaci coachingu menedżerskiego w miejscu pracy. Jesteśmy bardzo zadowoleni z całego projektu i z całą odpowiedzialnością polecamy firmę MTConsulting jako profesjonalnego partnera w biznesie.

Marcin Grzelak
Prezes Zarządu - Warto Szkolić Sp. z o.o.

Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą MTConsulting, podczas projektu doradczo-szkoleniowego dla jednego z naszych kluczowych Klientów. Od samego początku było czuć profesjonalizm i zaangażowanie w realizację. Otrzymaliśmy dużą pomoc przed oraz w trakcie trwania całego szkolenia. Począwszy od zdiagnozowania potrzeb naszego klienta i przygotowania oferty, poprzez opracowanie warsztatu szkoleniowego, kończąc na jego realizacji i podsumowaniu. Wysoko cenimy sobie współpracę z firmą MTConsulting i szczerze polecamy ją jako rzetelnego partnera w biznesie.